Kurumsal

Ana Sayfa / Kurumsal

Tüm marka ve model  beyaz eşyalarda garantili servis ve bakım hizmeti sunan Onarım Servis, 2000 yılından beri sizlere güvenle hizmet vermektedir.
Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima servisi sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz. 
Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle müşteri odaklı çalışan firmamız bu doğrultuda hızla büyümüş ve edindiği piyasa tecrübesini nitelik arttırım anlamında kullanmış, sektörde ki en etkin firmalar arasına girerek İstanbul avrupa yakasında hizmet ağını genişletmiştir.

Servis Misyonumuz

Tüm Hizmetlerde, Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Hizmet Veren, Herşeyden Önce Eğitimi Ön Planda Tutan, Yenilikçi ve Sürekli Kendini Geliştiren Modern servis olmak. 

Servis Politikalarımız 
Sürekli Kaliteyi Geliştirme Anlayışını Benimser ve Paylaşır Müşterilerimize En İyi Servis, Bakım, Onarım.Sunarak Müşteri Memnuniyetini Her Şeyin Üzerinde Tutarız. Sunduğumuz Hizmeti Sürekli Geliştiren Yenilikçi ve Lider Bir Modern Kuruluşuz. Giderek Artan Kaliteli Hizmet Anlayışımızın Güvenlik Şemsiyemiz Altındaki Tüm Müşterilerimize Ulaşmasını Sağlarız.